Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

TAK GRAŁ ROW! WYNIKI SPOTKAŃ SPARINGOWYCH: 08.02.2020

08 Lut 2020

W sobotę 8 lutego rywalami naszej drużyny były zespoły Hutnika Kraków i GKS-u „Pniówek-74” Pawłowice.

W pierwszym sobotnim spotkaniu kontrolnym drużyna Rolanda Buchały mierzyła się z wiceliderem III ligi grupy IV – Hutnikiem Kraków. Mecz zakończył się zwycięstwem ROW-u 4:2. Formą strzelecką imponuje nasz najskuteczniejszy  w tym sezonie zawodnik – Marcin Wodecki (siedem bramek w lidze), który w trzech rozegranych meczach sparingowych trafił do bramki rywali już siedmiokrotnie! Dwa gole zdobył również Jakub Kuczera. Bilans zawodnika, który 22 lutego skończy 17 lat to cztery trafienia w dotychczasowych grach kontrolnych.

foto. Łukasz Łabędzki

ROW 1964 Rybnik – Hutnik Kraków 4:2 (1:0)
1:0 Jakub Kuczera
2:0 Marcin Wodecki
2:1 Patryk Matysek
3:1 Marcin Wodecki
3:2 Filip Handzlik
4:2 Jakub Kuczera

ROW 1964 Rybnik:
Testowany – Marek Krotofil, Piotr Pacholski (46′ Bartosz Kunat), Szymon Jary, Oliwer Grabczyński, Bartłomiej Polok, Radosław Dzierbicki, Testowany II, Dawid Niedźwiedźki (46 ‚Jakub Pochcioł), Marcin Wodecki, Jakub Kuczera.


W drugim spotkaniu rozegranym również na terenie Ośrodka Przygotowań Sportowych przy Hotelu Olimpia w Rybniku-Kamieniu nasza drużyna zmierzyła się z ligowym rywalem – GKS-em „Pniówek-74” Pawłowice (9. miejsce w lidze). Pierwszą część gry na korzyść zespołu z Pawłowic rozstrzygnął tuż przed przerwą strzał byłego zawodnika ROW-u – Mateusza Szatkowskiego. W końcówce spotkania zawodnicy Pniówka trafili jeszcze dwukrotnie.

foto. Basia Kalisz-Gaweł

ROW 1964 Rybnik – GKS „Pniówek-74” Pawłowice 0:3 (0:1)
0:1 Mateusz Szatkowski 44′
0:2 Rafał Adamek 85′
0:3 Szymon Ciuberek 87′

ROW 1964 Rybnik:
Kewin Paszek (46′ Testowany I) – Jan Janik, Piotr Jakubowsk, Aleksander Folmert, Przemysław Szkatuła, Kamil Spratek, Konrad Warmiński (70′ Testowany II), Szymon Kuzior, Dawid Plizga, Yaroslav Baranskyi, Wiktor Piejak.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦