Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Wyzwanie Buchały!

04 Maj 2020

Sprzedaż maseczek ochronnych ROW ruszyła pełną parą. Jednak nie zatrzymujemy się i wchodzimy w kolejny etap sprzedaży, który poza wsparciem klubu, może pomóc również młodzieży w wygraniu możliwości treningu z I drużyną!

Trener Zielono-Czarnych, Roland Buchała stawia wyzwanie dla drużyn młodzieżowych ROW 1964 Rybnik oraz RKP ROW Rybnik. Do zaopatrzenia się w nasze klubowe maseczki wzywa kapitanów swoich drużyn:

Rocznik 2001 – Aleksander Folmert

Rocznik 2002 – Szymon Kuzior

Rocznik 2003 – Bartosz Szary

Rocznik 2004 – Szymon Otoka

Rocznik 2005 – Olaf Sobik

Rocznik 2006 – Mateusz Korzeniewski

Rocznik 2007 – Ryszka Wojciech, Chłodek Paweł

Rocznik 2008 – Adam Filec

Rocznik 2009 – Hubert Myszor

Rocznik 2010 – Nikodem Hary

Rocznik 2011 – Pietruszka Alan

Rocznik 2012 – Leon Korus

Od ilości kupionych maseczek wśród naszej młodzieży będzie zależeć, który rocznik wygra turniej! Młodzi piłkarze mogą zachęcać również swoich bliskich i znajomych, aby zakupili maseczki na rzecz danego rocznika. Nagrodą dla rocznika, który najwięcej będzie miał zakupionych maseczek będzie trening z pierwszą drużyną na płycie Stadionu Miejskiego w Rybniku!

Również kibice mogą „wesprzeć” naszą młodzież, sygnalizując podczas zakupu w siedzibie klubu rocznik, na rzecz którego ilość kupionych maseczek ma być zapisana. Pierwsza połowa turnieju, czyli najbliższa sprzedaż maseczek w klubie będzie miała miejsce w środę, 6 maja w godzinach od 11:00 do 16:00! Dzień później podana zostanie podsumowana pierwsza połówka „spotkania”.

Cała akcja będzie trwała do poniedziałku, 11 maja. Wtedy też będzie miała miejsce druga połowa turnieju. Dzień później zostanie podsumowana akcja sprzedaży maseczek! Dokładne godziny sprzedaży zostaną przekazane w osobnym komunikacie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Przypominamy, że dzięki uprzejmości naszego partnera, Kuźni Mocy maseczki można zakupić poprzez ich stronę internetową.

Linki do sprzedaży internetowej:

Wzór 1 -> https://kuznia-mocy.pl/maska-ochronna-ks-row-rybnik/2100-.html

Wzór 2 -> https://kuznia-mocy.pl/maska-ochronna-ks-row-rybnik/2099-.html

Cała kwota ze sprzedaży zostanie przekazana na cele statutowe klubu, ponieważ producent zadeklarował się je wykonać bezpłatnie. Kupując maseczkę, wspierasz nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦