Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Rocznik 2010 na czele maseczkowej rywalizacji!

08 Maj 2020

Za nami pierwsza część „Wyzwania Buchały”, w którym to dzięki sprzedaży maseczek, jedna z grup dziecięcych lub młodzieżowych naszego klubu będzie miała możliwość wzięcia udziału w treningu z pierwszą drużyną na płycie głównej stadionu.

Po środowej sprzedaży na czele rankingu jest rocznik 2010! Ale jeszcze każda z pozostałych grup może wygrać. Już w poniedziałek, 11 maja w godzinach od 11:00 do 16:00 odbędzie się sprzedaż stacjonarna w siedzibie klubu. Dzień później podsumujemy i poznamy zwycięską ekipę „Wyzwania Buchały”.

Pod linkiem -> http://row1964rybnik.com/news/2020/05/04/wyzwanie-buchaly/ przypominamy o szczegółach zabawy.

Przypominamy, że koszt maseczki to 25 zł. Dostępne są dwa wzory. Cała kwota ze sprzedaży zostanie przekazana na cele statutowe klubu, ponieważ producent zadeklarował się je wykonać bezpłatnie. Kupując maseczkę, wspierasz nasz klub!

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦