Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

ZAPOWIEDŹ: ROW 1964 Rybnik – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

28 Sie 2020

W meczu 6. kolejki III ligi, nasza drużyna podejmie na Stadionie Miejskim w Rybniku drużynę Gwarka Tarnowskie Góry.

Nasza drużyna rozegra spotkanie po ubiegłotygodniowej pauzie. Po czterech meczach, ROW plasuje się obecnie na ósmym miejscu z pięcioma punktami na koncie.

Tylko jedno spotkanie w tym sezonie mają rozegrany piłkarze Gwarka. W pierwszej kolejce, przegrali 0:4 z rezerwami Zagłębia Lubin. Kolejne spotkania nie zostały rozegrane ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Będzie to zatem sprawdzian dla obu drużyn, które po krótszej i dłuższej przerwie od ligowych rozgrywek, wracają do gry.

W ubiegłym sezonie obie drużyny spotkały się blisko rok temu. 31 sierpnia 2019 roku, na Stadionie Miejskim w Rybniku wygraliśmy 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali Dawid Plizga, Marcin Wodecki oraz Yaroslav Baranskyi. Wszyscy kibice związani z naszą drużyną, z pewnością nie mieliby nic przeciwko, by podobnie zakończyło się sobotnie starcie.

ROW 1964 Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry, sobota, 29 sierpnia 2020 r., godz. 17:00

W związku z decyzjami Ministerstwa Zdrowia, Rybnik znalazł się w zielonej strefie, więc sobotni mecz będzie rozgrywany z udziałem kibiców. Sprzedaż biletów będzie prowadzona w dniu meczowym, od godziny 15:30.

Prowadzona będzie również transmisja z tego spotkania. Link do transmisji: https://polsport.live/rowrybnik/transmisja/509/row-1964-rybnik-gwarek-tarnowskie-gory Koszt 10 zł

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦