Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Po wyjazdowe punkty… Zapowiedź meczu Miedź II Legnica – ROW 1964 Rybnik

04 Wrz 2020

W 7 .kolejce III ligi, gr. III nasza drużyna wyruszy do Legnicy, gdzie rozegra swe spotkanie z tamtejszymi rezerwami Miedzi. Początek meczu o godzinie 13:00.

Podopieczni Rolanda Buchały o poprzednim spotkaniu chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Po prowadzeniu w meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry do 86. minuty 2:0, nasza drużyna widocznie straciła koncentracje i ostatecznie zremisowała 2:2. Trafienia w tym meczu zaliczyli Jakub Kuczera oraz Marcin Wodecki.

Nasz sobotni rywal również nie może zaliczyć ubiegłego weekendu do udanych. Na wyjeździe przegrał 1:4 z Polonią Nysa. Na ten moment Miedź plasuje się na przedostatnim miejscu, z trzema punktami na koncie, na cztery rozegrane spotkania.

W sezonie 2019/2020 rozegraliśmy z Miedzią jedno spotkanie. Również na wyjeździe nasza drużyna musiała uznać wyższość gospodarzy i po 90. minutach spotkania, legniczanie wygrali 4:1. Bramkę dla Zielono-Czarnych zdobył Dawid Plizga.

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Paweł Łapkowski z Lubogóry (Lubuski ZPN).

Miedź II Legnica – ROW 1964 Rybnik, 5.09.2020 r., godz. 13:00, boisko piłkarskie w Legnicy

 

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦