Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

JARKO ZOSTAJE!

27 Sty 2021

fot. Roksana Bibiela

W dniu dzisiejszym wyjaśniła się najbliższa przyszłość Yaroslava Baranskyi’ego. Zawodnik z Ukrainy zdecydował się kontynuować karierę w zielono-czarnych barwach!

Oznacza to, że „Jarko” reprezentować będzie nasz klub w rundzie wiosennej. W poprzednim tygodniu 19-latek przebywał na testach w drugiej drużynie Legii Warszawa, w barwach której rozegrał mecz sparingowy z rezerwami ŁKS-u. W spotkaniu rozegranym w Legia Training Center górą byli gracze ze stolicy, którzy zwyciężyli 4:3. W pierwszej połowie tej konfrontacji nasz zawodnik zagrał na lewej pomocy (miał asystę przy drugim trafieniu Lionnela Negou), a po przerwie – na lewej obronie.

W pierwszej części sezonu 2020/21 III ligi grupy III Yaroslava Baranskyi rozegrał dla zielono-czarnych 14 spotkań. Spędził na murawie 960 minut i zdobył bramkę w meczu z wyjazdowym z Polonią Nysa (ROW zwyciężył 5:0).

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦