Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Remis w kolejnym sparingu

04 lt. 2021

W środowy wieczór, nasza drużyna rozegrała kolejny sparing. Tym razem naszym rywalem była Unia Książenice. Po 90. minutach, padł remis 1:1.

Bramkę dla Zielono-Czarnych zdobył zawodnik testowany. W drugiej połowie, Aleksander Folmert nie wykorzystał karnego.

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 1:1

I połowa (skład ROW): Jona – testowany I, Warmiński, testowany II, Krotofil, Pacholski, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Krakowczyk

II połowa: testowany IV, Cywka, Warmiński, testowany V, Krotofil, Pacholski, Sobik, Tomaszewski, Folmert, Rolka

Warto nadmienić, że w przygotowaniach do sezonu regularnie trenują nasi młodzi chłopcy z drużyn młodzieżowych. Są to Jakub Pochcioł (rocznik 2003, pomocnik), Bartosz Barczyk (rocznik 2003, bramkarz), Olaf Sobik (rocznik 2005, pomocnik), Mikołaj Polczyk (rocznik 2002, obrońca), Daniel Rolka (rocznik 2003, obrońca), Mateusz Cywka (rocznik 2004, pomocnik/napastnik).