Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Testowani strzelają, wygrana z Unią

10 Lut 2021

Nasi piłkarze od zeszłej soboty (6 lutego), przebywają na obozie przygotowawczym w Rybniku-Kamieniu. We wtorek, doszło do kolejnego sparingu, w którym to podejmowaliśmy czwartoligową Unię Książenice.

Był to już drugi mecz kontrolny obu drużyn. W poprzednim spotkaniu padł remis 1:1. Jednak we wtorkowe popołudnie to nasi piłkarze, za sprawą trzech trafień testowanych zawodników, wygrali to spotkanie 3:0.

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 3:0

Skład ROW (I połowa): Jona – Warmiński, Krotofil, testowany I, testowany II, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Kuczera, testowany IV

II połowa: Jona – testowany V, Janik, Pacholski, Rolka, testowany VI, testowany VII, Sobik, testowany VII, Folmert, Kukuła

Następny sparing już dzisiaj (10 luty), godz. 16:30. Naszym rywalem będzie Pniówek Pawłowice.