Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Inauguracja na remis

09 Mar 2021


W meczu inaugurującym rundę wiosenną sezonu 2020/2021, nasza drużyna na wyjeździe bezbramkowo zremisowała z BTS-em Rekord Bielsko-Biała.

Spotkanie w Bielsku było pierwszym w tym sezonie meczem wiosny. W zielono-czarnych barwach od początku zadebiutowali Mateusz Tomaszewski i Tomasz Gomola. W późniejszej fazie meczu zaprezentowali się również Łukasz Gajda oraz Adrian Pytlik. Mimo iż bramki w tym spotkaniu nie padły, należy szanować punkt z ciężkiego, bielskiego terenu.

Następny mecz nasza drużyna rozegra na Stadionie Miejskim w Rybniku, a rywalem będzie Polonia Nysa. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

BTS Rekord Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik 0:0

Skład ROW: Daniel Jona – Jan Janik (89’ Adrian Pytlik), Piotr Pacholski, Marek Krotofil, Jakub Pochcioł, Szymon Kuzior, Mateusz Tomaszewski, Yaroslav Baranskyi (25’ Łukasz Gajda, 90’ Aleksander Folmert) Konrad Warmiński, Jakub Kuczera, Tomasz Gomola (90’ Łukasz Krakowczyk)

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦