Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Ważne trzy oczka przywozimy z Gaci!

21 marzec 2021

Wygraną 2:1 zakończył się mecz z Foto-Higieną Gać! Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Jakub Kuczera!

Zielono-czarni po przegranym spotkaniu z Polonią Nysa, znaleźli się w strefie spadkowej. Spotkanie z Foto-Higieną było istotne w dalszej walce o utrzymanie, zwłaszcza że strata punktów mogła skutkować, wyprzedzeniem przez Gać naszej drużyny. Podopiecznym Rolanda Buchały spotkanie wyjazdowe wyszło doskonale, choć to gospodarze w 13. minucie wyszli na prowadzenie. Jednak jeszcze w pierwszej połowie udało się nam wyrównać stan meczu. W 35. minucie bramką popisał się Jakub Kuczera. Również w drugiej połowie, 18 latek trafił do bramki, ustalając wynik spotkania.

Ważnym wydarzeniem był również debiut naszego 15-letniego wychowanka, Olafa Sobika od pierwszej minuty spotkania w Gaci.

Foto-Higiena Błyskawica Gać – ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)

Skład ROW: Bartosz Plewka – Piotr Pacholski, Marek Krotofil, Adrian Pytlik, Łukasz Gajda, Szymon Kuzior, Olaf Sobik, Mateusz Tomaszewski, Tomasz Gomola (92’ Yaroslav Baranskyi), Jakub Kuczera (79’ Łukasz Krakowczyk)

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦