Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

PGE GiEK S.A. ponownie wspiera rybnicką młodzież!

26 kwiecień 2021

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że PGE GiEK S.A. po raz kolejny wspiera rybnicką młodzież. 

Dzięki pomocy sponsorów takich jak PGE GiEK w naszym klubie może trenować coraz więcej dzieci i młodzieży. Młodzi zawodnicy rozpoczynają swoją przygodę już w sportowym przedszkolu, które poprzez zabawę, zachęca do dalszego trenowania w naszym klubie. Staramy się kompleksowo dbać o ich rozwój, organizując nie tylko treningi, ale także obozy wyjazdowe i szkolenia na różnym szczeblu. Wiele z tych działań byłoby niemożliwych do przeprowadzenia bez pomocy i zaangażowania firm i podmiotów zewnętrznych.

Spółce PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna dziękujemy za wspieranie naszych działań i wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna dla obu stron.

ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦